top of page

Biz Kimiz

Paşalı Grubunu tanıyın

Paşalı-grubu-avek-çanakkale.jpg

Başkanın Mesajı

40 yılı aşkın süredir ülkemizde liderliğin, başarının ve güvenin sembollerinden  biriyiz.

Paşalı Grubu’nun değerli çalışanları ve kıymetli iş ortaklarımız,

​Son yıllarda, ülkemizde ve dünyada yakın tarihte örneğine az rastladığımız olaylar ve gelişmeler meydana geldi. Bunun yanında küresel iş dünyasında yaşanan değişimler, yüz yıldır alışageldiğimiz ekonomik düzenin ve temel üretim felsefesinin kökten değiştiğine işaret ediyor. Bu süreçte sektörlerinde doğru konumlanan ve teknolojiyi etkin kullanan şirketlerin, güçlerini arttıracağına ve lider konumlarını korumalarının mümkün olacağına inanıyorum.

Paşalı Grubu Avec Otel-min.jpg

Paşalı Grubu hakkında

Temelleri 1978 yılında atılan Paşalı Grubu, 40 yılı aşan ticari yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'nin büyük ve başarılı şirketlerinden biri haline geldi.

1980'li yılların ilk yarısında inşaat sektörü ile başlayan Paşalı Grubunun yolculuğu, 1991 yılında şirket merkezinin İstanbul'a taşınması ile devam etti.
2005 yılında Avek Otomotiv, Paşalı Grubunun Otomotiv sektöründeki ilk yatırımı olarak İstanbul Tekstilkent’te faaliyetlerine başladı.

2016 yılında kısa sürede Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerinden biri haline gelen "AVEC Rent a Car"ın temelleri atıldı; yine aynı yıl Avek Otomotiv Çanakkale showroomu ve Avec Hotel açıldı.

2018 yılı ise "Kleentech"in doğum yılı oldu.

Yoluna emin adımlarla devam eden Paşalı Grubu, 2019 yılında "TronaPay" ile finansal hizmetler alanında faaliyet göstermeye başladı.

Paşalı Grubu, 2022 yılı sonunda Avek Otomotiv Çiğli/Karşıyaka tesislerinde 53.035 metrekare alanda Starbucks, bilardo salonu, kuaför, çocuk oyun salonu gibi farklı hizmetleri bir araya getirerek Türkiye’de Otomotiv Deneyim Merkezi konsepti ile hizmet sunan ilk tesisi oldu. Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 17 bin metrekare üzerine yapılan projenin toplam kapalı alanı 53.035 metrekaredir ve 400’ün üzerinde kişiye istihdam sağlamaktadır.Türkiye’nin öncü gruplarından Paşalı Grubu, elde etmiş olduğu  başarılarla yetinmeyip, sürekli gelişime odaklanarak, paydaşları ve çalışanları ile birlikte hep daha iyi olmayı ve müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemektedir.

Vizyon

Paşalı Grubu, müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteden ödün vermeyen hizmetleri ile çalıştığı tüm sektörlerde saygın ve liderdir. Vizyonumuz, proaktif çalışanlarımız ve sürdürülebilir gelişim anlayışına sahip liderlerimiz ile paydaşlarımız için tüm dünyada katma değer oluşturmaktır.

Misyon

Yer aldığımız sektörlerde yüksek seviyede teknoloji, kalite ve katma değer odaklı özgün çözümler ve hizmetler üreterek çözüm ortaklarımıza ve paydaşlarımıza değer katmak.

Değerlerimiz ve Kültürümüz

  • Tecrübenin ağırlığını gençliğin enerjisi ile birleştiririz.

  • Yeniliğe öncülük ederiz.

  • Hata yapmaktan korkmayız; bunu, gelişim fırsatı olarak görürüz.

  • Farklıklara saygı duyarız.

  • Kaynaklarımızı sürekli gelişmek için kullanırız.

  • Paydaşlarımızı ailemizin bir parçası olarak görürüz.

  • İşimizi tutku ve empati ile yaparız.

  • Yasalar, evrensel ahlâk anlayışı ve adalet rehberimizdir.

  • Topluma saygı ve doğayı koruma bilinciyle hareket ederiz.

bottom of page