top of page
Man Signing

Adem Paşalı

Paşalı Grubu İcra ve Yönetim Kurulu Başkanı Adem Paşalı, 40 yılı aşan tecrübesi ve birikimi ile ülkesine ve milletine değer katan işler yapmaya devam etmektedir.

Başkanın Mesajı

Fikri hür ve vicdanı hür nesillerle hedeflerimize ulaşabileceğimizin bilincindeyiz.

Paşalı Grubu olarak geçmişte olduğu gibi, gelecekte de öncü rolümüzü devam ettirebilmek için; çağa damgasını vuran yaklaşımları çok yakından takip ediyoruz. Yenilik ve öncülük Grubumuzun en köklü geleneğidir.

 

Ne mutlu ki, 40 yılı aşkın süredir ülkemizde liderliğin, başarının ve güvenin sembollerinden biriyiz. Her bir ânı emekle, azimle, heyecanla dolu geçen 44 yıl; Paşalı ailesi, çalışanları ve iş ortaklarının birlikte oluşturdukları büyük bir başarı tablosudur. Bu tablo ticarî bir başarının çok ötesinde; ülkesine bağlılığın, insanına, tarihine ve milli değerlerine sahip çıkmanın ve çok çalışmanın örnek bir yansımasıdır.

Her türlü koşulda, karşılaştığımız her zorlukta bizi dimdik ayakta tutan güç; kurumsallığa öncelik veren köklü kültürümüz ile iş etiğine ve evrensel değerlere olan sarsılmaz inancımızdır. Topluluğumuzu lider kılan en önemli özellikler uzun vadeli bakış açımız, ülkemiz için çalışmaya ve çalışanlarımızla birlikte ortak fayda yaratmaya verdiğimiz önem ve en iyi olma tutkumuzu her koşulda muhafaza etmemizdir. Yıllardır gururla taşıdığımız bu bayrak, ülkemiz için yarattığımız en büyük değerdir.

Bundan sonra da büyük düşünüp, milletimize olan inancımızla, gerçek katma değeri yaratmaya, yatırımlarımızı çoğaltmaya, istihdam sağlamaya ve gücümüzü aldığımız ülkemizin kalkınması için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.

Çıktığımız bu yolda, bize güç veren, başarılarımızı sürdürülebilir kılan, bizleri yıllardır hep daha iyiye ve ileriye taşıyan çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza, yöneticilerimize ve tüm sevenlerimize gönülden teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

ADEM PAŞALI

bottom of page