top of page

Sektörler

Farklı sektörlerde lider markaları bünyemizde barındırıyoruz. 

Otomotivden araç kiralamaya, turizmden nano teknolojiye farklı alanlarda sektöre yön veren markalar  

Otomotiv

Avek Otomotiv, Doğuş Otomotiv Yetkili bayii olarak Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, Skoda, Cupra, SEAT markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. DOD markası ile de ikinci el araç alım satım hizmetleri verilmektedir.

avekotomotiv.png

Avek Otomotiv'in Tekstilkent, Ümraniye ve Çanakkale'de şubeleri bulunmaktadır. İzmir şubesi ise 2022 yılı sonunda hizmet vermeye başlayacaktır.

Avek Otomotiv Çanakkale Volkswagen Audi Seat Skoda Dod.jpg
avec rent a car.jpg

Araç Kiralama

AVEC Rent a Car, Paşalı Grubunun 40 yılı aşan birikimi ile ortaya çıkan ve kısa sürede Türkiye araç kiralama sektörün liderleri arasında yer almayı başaran araç kiralama şirketidir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile keyifli sürüşler vadeden Avec Rent a Car'ın Türkiye çapında 20 şubesi bulunmaktadır.

avecrentacar.png

Filosunda Porsche, Audi, DS, Volkswagen, Skoda, Toyota, Seat gibi onlarca markayı ve modeli barındıran AVEC filosunda yer alan tüm araçların bakımları yetkili servislerde yapılmaktadır.

 

Avec Rent a Car,  araçlarını Williams Car Care ile temizlemekte ve 6 aya kadar anti-bakteriyel temizlik sağlayan Nano Gümüş İyon teknolojisi ile dezenfekte etmektedir.

FA_Avec

İnşaat

Gürtaş Yapı, kurulduğu günden bugüne kamu kurumlarından hastanelere, stadyumlarda otellere geniş yelpazede çok sayıda projeyi başarı ile tamamlayarak teslim etmiştir. 

Gürtaş Yapı Paşalı Grubu

Giyimkent Sitesi, Kayseri Kadir Has Stadyumu, Emlakbank Bahçeşehir Konutları, Libya Hun Arıtma Tesisleri, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Paşalı Grubunun tamamladığı projelerden bir kaç tanesidir.

Paşalı Grubu Arnavutköy belediyesi gürtaş_edited.jpg
FA_ins
Avec Hotel genel-min.jpg

Turizm ve Yeme-İçme

Avec Hotel, Paşalı Grubunun Turizm alanındaki ilk yatırımı olup 2020 yılında Çanakkale'de faaliyete geçmiştir. Deluxe ve Suit odaları, executive Şef yönetiminde deneyimli ekibi ile Carne Restaurantı, ⓐ Black Lounge'ı ve SPA'sı ile müşteri deneyimini önceleyen Avec Hotel booking.com'da bağımsız müşteri değerlendirmelerinden 9.8 puan almayı başarmıştır.

avec hotel paşalı grubu
jully_edited.png
carne restaurant paşalı grubu
ablack_edited.png

2023 yılında İzmir Çiğli'de faaliyete geçecek 150 odalı oteli de zincire ekleyecek olan Avec Hotel, misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim sunmayı ilke edinmiştir.

FA_Hotel

Nano Teklonoji

Kleentech, Türkiye’nin hijyen konusunda uzmanlaşmış tek firmasıdır. Pandemiden çok önce, 2008 yılında özel sektör-üniversite işbirliği ile “gümüş iyonlarının dezenfeksiyon gücü” konulu Ar-Ge çalışmalarına başlamış, 2010 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırma süreci tamamlanarak hijyen sektörüne giriş yapmıştır.

kleentech paşalı grubu

Hijyen sektöründe birçok ilke imza atan Kleentech, el hijyen ürünleri ve hava temizleme spreyi gibi yenilikçi ürünler ile perakende hijyen pazarında da yer almaktadır. Pandemi sürecinde, üniversiteler iş birliği ile “hızlı Covid test” hizmeti de veren Kleentech, 2021 yılı “Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri” “Türkiye’nin En İyi İnovatif Hijyen Markası” ödülüne layık görülmüştür.

Kleentech Paşalı Grubu Gümüş İyon Teknolojisi ile hijyen
FA_Nano
Credit Card

Finans

Tronapay, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından 6493 sayılı yasa kapsamında yüzde yüz yerli sermayeyle 04.04.2019 tarih ve 8320 sayılı Kurul Kararı ile faaliyet izni alarak  kurulmuştur.​

Tronapay Paşalı Grubu

İhtiyaç duyulan zamanda, ihtiyaç duyulan yerde güvenli ve hızlı bir şekilde para transferi hizmeti sunan Tronapay’in öncelikli amacı daha fazla insanın finansal hizmetlerden yararlanmasını sağlayarak hayatı kolaylaştırmaktır.

FA_Trona
bottom of page